FORUM ROWEROWE LUDZI Z PASJĄ :)  Strona Główna FORUM ROWEROWE LUDZI Z PASJĄ :)
NIE TYLKO ROWEROWĄ ;)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
700 km na 700-lecie Lublina
Autor Wiadomość
Jurek S
Administrator

Wysłany: 2017-02-21, 19:40   700 km na 700-lecie Lublina

Zapraszamy wszystkich, którzy w trochę szczególny sposób chcieliby świętować tę wyjątkową rocznicę otrzymania praw miejskich przez nasze miasto.
W ogólnym zarysie jak miałoby to wyglądać. Chcemy w sztafecie przejechać 700 km.
Trasa jaką proponujemy (głównie DDR i pasy rowerowe):
Wyjazd z placu Zamkowego, ddr do ronda Romana Dmowskiego - ddr wzdłuż Unii Lubelskiej - Stolarska - Zamojska - Królewska - Lubartowska - Kowalska - plac Zamkowy. Dystans to zaledwie ok 3,2km a więc w zasięgu każdego kto chciałby dokręcić do 700-set coś od siebie.
Planujemy start o godz. 7.00 i mamy nadzieję wykonać ten plan do godz. 18.00 dnia następnego. Wstępnie byłby to ostatni weekend maja. Szczegóły wkrótce :-D

Dodam jeszcze, że pomysłodawcą i koordynatorem wydarzenia jest nasz kolega klubowy Grzegorz Czukiewski.
Ostatnio zmieniony przez Jurek S 2017-05-05, 15:46, w całości zmieniany 1 raz  

MariuszB 
Mariusz

Wysłany: 2017-02-21, 21:54   

JADE

Jurek S
Administrator

Wysłany: 2017-03-01, 11:17   

Po różnych konsultacjach, także z lubelskim Zarządem Dróg i Mostów (zajętość placu Zamkowego) ostatecznie data wydarzenia jest ustalona na 13/14 maja.
Z tego co wiem Grzegorz planuje rozpoczęcie imprezy 13 maja o godz. 7.00 a zakończenie o godz. 18.00 14 maja.
I drobna korekta po wizji lokalnej - przejazd nie przez Stolarską tylko przez Przemysłową

Jurek S
Administrator

Wysłany: 2017-04-18, 10:36   

Rozmawiałem dzisiaj z panią z Wydziału Sportu i Turystyki i prezkonała mnie żeby jednak tę imprezę robić w drugiej połowie roku (powiedzmy lipiec) Jest parę względów przemawiajacych za tym terminem. Zaproponowała też (miałem juz to zrobić wczesniej) żeby zarejestrować sie na platformie Witkaca (generator ofert) i w ten sposób wystapic o środki. Tak więc suma summarum przekładamy to wydarzenie na lipiec.

Odpowiedz do tematu