FORUM ROWEROWE LUDZI Z PASJĄ :)  Strona Główna FORUM ROWEROWE LUDZI Z PASJĄ :)
NIE TYLKO ROWEROWĄ ;)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
08.06.2019, godz.8.00, Biedronka Choiny
Autor Wiadomość
krzysiek_63 

Wysłany: 2019-05-29, 20:40   

Jadę z wami, trzeba się sprawdzić przed pielgrzymką.

Naina 
Naina

Wysłany: 2019-06-05, 19:52   

Szefie, mam pytanko: czy przewidziany jest jakiś dłuższy popas w stylu - obiadek w resteurant lub hot-dog na CPN, czy brać żarło ze sobą?
Cytat:
Jadę z wami, trzeba się sprawdzić przed pielgrzymką.
Krzysiu - super! Miło będzie zobaczyć Kolegę :-)

Jurek S
Administrator

Wysłany: 2019-06-05, 22:39   

Naina napisał/a:
Szefie, mam pytanko: czy przewidziany jest jakiś dłuższy popas w stylu - obiadek w resteurant lub hot-dog na CPN, czy brać żarło ze sobą?

Postoje są przewidziane na ucztę duchową :-P czyli zwiedzanie muzeów. :-)
Raczej trzeba pomyśleć o jakimś własnym zaopatrzeniu. Zresztą to sobota więc nie będzie problemu. Ale jakby coś się trafiło po drodze to możemy pomyśleć :lol:

WojtekO 
Administrator

Wysłany: 2019-06-07, 21:04   

Doliczcie mnie razy dwa :-P

Anna

Wysłany: 2019-06-08, 21:54   

Póki co zdjęcia potwierdzające,że dotarliśmy do domu:
https://photos.app.goo.gl/TU1qdukjWo3JgXFV9

Jurek S
Administrator

Wysłany: 2019-06-08, 22:27   

Przede wszystkim cieszymy się, że Ania ze Sławkiem dotarli do domu. :-D My wszyscy też i Tosiek, który odłączył się od nas w Przytocznie. Podobno mijaliśmy go po drodze. :-P

Plan zrealizowany w 100%. Najbardziej zafascynowało mnie muzeum Czynu Bojowego Kleberczyków w Woli Gułowskiej. Zgromadzone duże ilości przedmiotów z tamtego okresu, ciekawie wyeksponowane, a do tego dużo multimedialnych wstawek obrazujących tamte wydarzenia. Muzeum Sienkiewicza owszem też ciekawe. I jak widać niektórzy poczuli się tam całkiem swobodnie. :-P No i cała trasa, przejazd, towarzystwo, świetna atmosfera dopełniły ten niemały przejazd bo u mnie 167km, a wiem że u niektórych nawet ponad 170. Podziękowania dla wszystkich uczestników, a było nas w porywach 20 osób bo dołączyła do nas szóstka z Lubartowa.
Zdjęcia ode mnie https://photos.app.goo.gl/aUidZxBQJMUsigPa7

Aika 

Wysłany: 2019-06-09, 07:38   

Wspaniała wycieczka :-D fajne tempo, śmichy i chichy w doborowym towarzystwie :!: Trochę historii nawet dotknęliśmy, tej tragicznej w naszych dziejach, ale jakże dla nas ważnej oraz tej dalszej, okiem Henryka Sienkiewicza przekazanej, coś wspaniałego :!: :!: :!: Pogoda cudowna, komary tylko prawie mnie zjadły :mrgreen: Km trochę wyszło, ale dałam radę, jest moc :mrgreen: :lol: :mrgreen: cieszę się, że z Anią jest wszystko w porządku :-D Dziękuję wszystkim, pozdrawiam i do następnego

cajka 

Wysłany: 2019-06-09, 08:22   

fajnie się z Wami jeździ, km nabite, trochę wiedzy historycznej w głowę też ;) a i pogoda dopisała i widoki cudne i trasa mimo dystansu - nie dobiła... dziękuję :)

Anna

Wysłany: 2019-06-10, 09:55   

Dzięki wszystkim, którzy mnie wspierali i ratowali - za tabletki, zimne okłady i troskę. Chyba upał, zmęczenie i zbyt niski poziom zaawansowania zrobiły swoje....i odcięło mi prąd... :-| W Woli Gułowskiej trochę odsapnęłam w parku i wróciwszy do żywych dotarliśmy (trochę na okrętkę) do Radzynia Podlaskiego. Zobaczywszy na przejeździe tył odjeżdżającego pociągu wróciliśmy do Lublina kolejnym.... Jakby nie było zrobiliśmy (DTD) 120 km.... Zdjęcia obejrzałam....SUPER... Może jeszcze kiedyś tu dotrę... :-) :-) :-)

zremek 
Remek

Wysłany: 2019-06-10, 12:06   

Dzięki wszystkim za kolejny wspólny, udany wyjazd i miłe towarzystwo.Aniu zdrówka życzę.Pozdrowienia dla całej ekipy. :-) :-) :-)

Odpowiedz do tematu