FORUM ROWEROWE LUDZI Z PASJĄ :)  Strona Główna FORUM ROWEROWE LUDZI Z PASJĄ :)
NIE TYLKO ROWEROWĄ ;)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
XI Pielgrzymka - jak to było, albo tak to było
Autor Wiadomość
piotrf 
Kali, prawie wykluczony

Wysłany: 2019-07-03, 20:27   XI Pielgrzymka - jak to było, albo tak to było

Część uczestników jeszcze wędruje w drodze powrotnej. Pozostali (z tego co wiem) szczęśliwie dotarli do miejsc przeznaczenia. Na razie tyle. Więcej jak przetrawię.
Tymczasem odpinam się od internetu na następnych parę dni.

P.S. Tu i ówdzie pojawiły się już zdjęcia.

krzysiek_63 

Wysłany: 2019-07-04, 10:45   

Kolejna pielgrzymka na Jasną Górę zakończona,miło było z wami pielgrzymować,choć nie było łatwo temperatura dała mi się we znaki. Podziękowania dla Piotra za organizację Pielgrzymki.
Pozdrawiam wszystkich pielgrzymów , dziękuję grupie II za wspólną jazdę.

Krzysiek J. grupa II

Naina 
Naina

Wysłany: 2019-07-04, 23:02   

Jejku, jejku. Jak zwykle po Pielgrzymce żal, że skończyła się tak szybko... Dziękuję Wszystkim i każdemu z osobna za wspólną drogę. Dziękuję Piotrkom. Piotrowi F., że podjął się trudnego zadania tj. ogarniania i Piotrowi P. - za serwis jak zwykle 😊 Jak mawia klasyk Mani: "fajnie, że jesteście"😊
W tym roku z racji upału było wyjątkowo trudno, ale Bogu dziękować Wszyscy dojechaliśmy 🚲🚲🚲
Do zobaczenia za rok! To pisałam ja - Nina z Lublina 🤗

zremek 
Remek

Wysłany: 2019-07-05, 12:51   

Witam wszystkich i pozdrawiam ciepło uczestników zakończonej już XI pielgrzymki rowerowej do Częstochowy, która w tym roku odbyła się pod hasłem: „Przez Maryję do życia w Duchu świętym”.
Chciałem podziękować gorąco wszystkim pielgrzymom za wspaniałą atmosferę w czasie pielgrzymki,podczas której zawsze mozna było liczyć na życzliwy gest i pomocną dłoń.
Szczególne podziękowania dla Piotra F. za dobrą organizację pielgrzymki ,naszego przewodnika duchowego - księdza Pawła za głoszenie Słowa Bożego i naukę oraz naszego niezastąpionego serwisanta - Piotra P. a także bezkonkurencyjnego kierownika naszej 4 grupy - Sławka ,który bezpiecznie i bezproblemowo przeprowadził naszą ekipę do celu.
Dzięki wielkie naszym grupowym Marcinom za świetne wsparcie i pomoc Sławkowi, a trębaczowi Marcinowi M. za oprawę muzyczną i dużą dawkę humoru, która udzielała się wszystkim.
Podziękowania także dla Jarka A., który poprowadził naszą 4 osobową grupę w drodze powrotnej do Lublina.
Po kilku małych przygodach 03.07.2019 udało się pokonać rowerami drogę do Bałtowa ok.220 km, gdzie był już przygotowany dla nas ciepły posiłek i nocleg.
Następnego dnia ok. godz 14.30 po przebyciu w moim przypadku łącznie 676 km, dotarliśmy szczęśliwie do celu. ;-) ;-)
Ostatnio zmieniony przez zremek 2019-07-05, 17:12, w całości zmieniany 1 raz  

Jurek S
Administrator

Wysłany: 2019-07-05, 20:08   

I ja cieszę się, i to nawet podwójnie chociaż nie uczestniczyłem w Pielgrzymce.
Po pierwsze, czytając i słuchając relacje, oglądając zdjęcia (a przerobiłem ich min. od Marcina prawie 500 :lol: ) zobaczyłem radosnych, uśmiechniętych uczestników, których połączyła droga i cel jakim było pielgrzymowanie do naszej Matki.
A po drugie, cieszę się, że wypaliło organizacyjnie. I w tym właśnie momencie chcę podziękować Piotrowi, że podjął trud organizacji i prowadzenia Pielgrzymki. Było trochę we mnie niepokoju czy po wstępnej deklaracji jeszcze w zeszłym roku nie zniechęci się kiedy stanie przed nim ogrom zadań z tym związanych. A check-lista liczyła ponad 40 punktów. :mrgreen:
Raz jeszcze podziękowania i gratki. :-D Jak to mówią, "pierwsze koty za płoty". Z następną Pielgrzymką zapewne pójdzie jeszcze łatwiej, może z mniejszym stresem, a znając Piotra z nowymi pomysłami. :-P

Anna

Wysłany: 2019-07-05, 21:38   

I ja korzystając z okazji składam serdeczne podziękowania za możliwość kolejnego rowerowego pielgrzymowania na Jasną Górę. :-) Super organizacja (brawo Piotr!!!), niepowtarzalna atmosfera, wspaniali ludzie - uczynni i życzliwi o otwartych sercach, wspólna modlitwa pod przewodnictwem księdza Pawła, który wspaniale łączył obowiązki duszpasterza pielgrzymki i nawigatora kolejnej grupy, której nie dał się zagubić na trasie, serwisant, bez którego wielu zakończyłoby pielgrzymkę już na pierwszym etapie (dzięki Piotr!!!). No i oczywiście duża dawka humoru, której dostarczył nam niezawodny i niezmordowany Marcin, który czuwał aby wszyscy wjechali na najwyższą nawet górkę. :-P Zróbmy wszystko aby tą atmosferę wzajemnej życzliwości, radości, duchowej jedności, które wyzwoliła w nas pielgrzymka przenieść do naszych domów, rodzin i środowisk. :-)

I parę zdjęć: https://photos.app.goo.gl/HVHMvHrbDQHR1ALF9

Jurek,a gdzie te przerobione 500 zdjęć od Marcina? :-P

Jurek S
Administrator

Wysłany: 2019-07-05, 21:48   

Anna napisał/a:
Jurek,a gdzie te przerobione 500 zdjęć od Marcina?

Aniu, Marcin walczy, żeby udostępnić je na FB. Mam link do tych zdjęć, ale nie mogę wybiegać przed autora :mrgreen:

adrian 

Wysłany: 2019-07-05, 23:08   

To były 4 dobrze spędzone dni. Dzięki.

jarcio

Wysłany: 2019-07-10, 18:19   

11 LPR na Jasną Górę,zobaczcie coście narobili.Dzisiaj został przekazany,ufundowany przez WAS rower dla Konrada.Reakcja i radość chłopaka-BEZCENNE.11 Lubelska Pielgrzymko Rowerowa na Jasną Górę-JESTEŚ WIELKA !!! Do zobaczenia na 12-tej.
https://www.facebook.com/...?type=3&theater

piotrf 
Kali, prawie wykluczony

Wysłany: 2019-07-10, 19:47   

Jarek mnie wyprzedził (przed chwilą dopiero dodom dotarłem) :-) .

Początki zaś wprowadzania akcji w życie wyglądały tak:

W imieniu inicjatorów (ja byłem tylko technicznym trybikiem głośnomówiacym) i Konrada dziękuję wszystkim uczestnikom Pielgrzymki za okazane serce.

Anna

Wysłany: 2019-07-14, 12:14   

I jeszcze parę zdjęć z przekazania roweru Konradowi :-) :-) :-)
https://photos.app.goo.gl/s2mbi6zgwEJULAGu9

Naina 
Naina

Wysłany: 2019-07-14, 21:02   

Czekamy z niecierpliwością na foty od Maniego!!! :mrgreen:

Jurek S
Administrator

Wysłany: 2019-07-14, 21:45   

Naina napisał/a:
Czekamy z niecierpliwością na foty od Maniego!!! :mrgreen:

To chyba dopiero w przyszlym roku. :-P
Ale uwaga, mam :mrgreen: I mam nadzieję, że Marcinek mi wybaczy.
https://photos.app.goo.gl/VbtndKEKVv7Md1KW6
Ostatnio zmieniony przez Jurek S 2019-07-15, 09:06, w całości zmieniany 1 raz  

Naina 
Naina

Wysłany: 2019-07-15, 08:18   

Dzięki! I Tobie i Maniemu! :-D

Anna

Wysłany: 2019-07-15, 15:06   

Nie ma to jak praca zespołowa. Dzięki Marcin!!! Dzięki Jurek!!! :-) :-) :-)

Odpowiedz do tematu