FORUM ROWEROWE LUDZI Z PASJĄ :)  Strona Główna FORUM ROWEROWE LUDZI Z PASJĄ :)
NIE TYLKO ROWEROWĄ ;)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Jurek S
2020-01-05, 13:05
Spotkanie styczniowe
Autor Wiadomość
Jurek S
Administrator

Wysłany: 2020-01-05, 12:57   Spotkanie styczniowe

Trzeba kuć żelazo póki gorące :-D
Fajnie było spotkać się na opłatku, ale trzeba wrócić do prozy ;-) życia. Chociaż ta proza może być całkiem zajmująca.
To po kolei.
Spotkanie w trzecią niedzielę miesiąca, 19.01.2020, godz. 16.00, Plebania przy Maksymilianie.
Przebieg spotkania. Spróbujmy zrobić to jak zaproponował nasz duszpasterz ks Marek.
W pierwszej części podzielilibyśmy się naszymi odczuciami (przeżyciami, refleksjami, zadumaniem czy jak byśmy tego nie nazwali) z lektury fragmentu książki pt. "Chrześcijaństwo ponownie odkrywane", rozdz. "Oddajcie Cezarowi to co należy do Cezara"
Oczywiście nie trzeba szukać tej książki bo jak zapewne zauważyliście ten fragment możecie pobrać jako załącznik do tego posta. Co mogę dodać od siebie w tym punkcie. Po pierwsze. Być może dla niektórych to będzie nowe doświadczenie. Ale nie bójmy się tego. Po pierwsze przyjdźmy, nawet jeżeli nie potrafilibyśmy coś powiedzieć, czy może zwyczajnie nie będziemy chcieli. Nie ma w tym zakresie żadnego obowiązku. Ale może w trakcie spotkania pojawi się coś co nas poruszy. Po drugie. Przyjmujemy zasadę Las Vegas, czyli co wydarzyło sie w Las Vegas pozostaje w Las Vegas. :-D I po trzecie wreszcie nie może być mowy o żadnym ocenianiu czy krytykowaniu drugiej osoby. Dzielimy się swoim doświadczeniem i to jest nasze doświadczenie.
A po tej części przechodzimy do części stricte rowerowej czyli plany, pomysły, realizacje na 2020r przy herbatce, ew jakimś ciasteczku jeżeli się pojawi ;-)

Oddajcie Cezarowi to co należy do Cezara.odt
Pobierz Plik ściągnięto 122 raz(y) 22,67 KB

Naina 
Naina

Wysłany: 2020-01-07, 08:36   

Zabijecie mnie, ale ja w styczniu mam w każdy weekend zjazdy... :-( Na studiach - nie po zażyciu czegoś - żeby było jasne :-P

Jaro

Wysłany: 2020-01-07, 09:26   

Ninka, tego bajeru nie łykam :-P :-P :-P :-

Odpowiedz do tematu