FORUM ROWEROWE LUDZI Z PASJĄ :)  Strona Główna FORUM ROWEROWE LUDZI Z PASJĄ :)
NIE TYLKO ROWEROWĄ ;)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Albicla
Autor Wiadomość
Jurek S
Administrator

Wysłany: 2021-01-27, 19:53   Albicla

Zapewne już większość wie o powstaniu portalu społecznościowego www.albicla.com. Dla mnie jest to świetna inicjatywa wobec lewackiej działalności FB. Zdaję sobie sprawę, że nie wszyscy muszą pałać miłością do PIS, ale w tym wypadku to sprowadza się jedynie do twórców tego portalu - Kluby Gazety Polskiej. Ja założyłem już tam konto (Jurek Storczyk) i powoli zamierzam wymiksowywać się z FB. Zostawię sobie konto, ale do minimum ograniczę tam swoją działalność. Jak na razie Albicla jest w powijakach, ale powoli nabiera rozpędu i pojawiają się nowe funkcje. Póki co ten portal doskonale oddaje zasadę, że zło jest brakiem dobra. Przepraszam, za mocne słowa, ale wobec obrazoburczych wpisów, profili, które pokazują pogardę dla tego co święte i normalne napiszę, że najwięcej tam zdegenerowanego lewactwa i wszelkiej maści rynsztokowych wyrzutków. Więc może warto dobrem zapełniać to miejsce. Co o tym myślicie? ;-)

WojtekO 
Administrator

Wysłany: 2021-01-27, 21:41   

Dzięki Jurku za przypomnienie. Tak słyszałem :mrgreen: o Albicla.com i fejkowych kontach, i wycieku danych. Komuś się ta inicjatywa bardzo nie spodobała. Wszystko co polskie i wolnościowe – wspieram i zakładam tam konto. Choć pana Sakiewicza vel Sakiewka nie lubię. Jednocześnie szukam alternatywy dla Messengera, WhatApp i YouTube. Znalazłem Telegram i Signal. Czekam na polską platformę podobną do YouTube.

Odpowiedz do tematu