FORUM ROWEROWE LUDZI Z PASJĄ :)  Strona Główna FORUM ROWEROWE LUDZI Z PASJĄ :)
NIE TYLKO ROWEROWĄ ;)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
10.09.2016, godz. 9.00, skrz Spół.Pracy/Węglarza
Autor Wiadomość
WojtekO 
Administrator

Wysłany: 2016-09-12, 10:20   

Panią Bogusię Sarnowską spotkałem kilka razy na promocji publikacji organizowanych w Podedwórzu, Wisznicach i Wojewódzkiej Bibliotece im. Łopacińskiego w Lublinie :-) . Ciepła i bardzo sympatyczna Pani.
Jurku czy w Horodyszczu jest cerkiew?
Marek zmienił rower i kolegów w Ostrowie nie poznaje :-P . Krzyczeli wołali, nawet chciałem go gonić tylko mnie powstrzymali (pewnie nie miałbym szans na moim „kucyku”) :-P .

PS. Może się czepiam. Troszkę to nie fair tak konsumpcyjnie podchodzić do wypadów. Artur, Jurek, Jacek i Krzysiek nakreślili parę słów, a reszta? Wzięli pojechali i nic nie napisali ani dobrze, ani źle :-P .
Ostatnio zmieniony przez WojtekO 2016-09-12, 14:59, w całości zmieniany 1 raz  

Jurek S
Administrator

Wysłany: 2016-09-12, 10:24   

Z cerkwi to została juz praktycznie ta dzwonnica

Bo reszta chyba przebudowana

WojtekO 
Administrator

Wysłany: 2016-09-12, 10:34   

Jurek S napisał/a:
Z cerkwi to została już praktycznie ta dzwonnica

Tak też myślałem. A ta kaplica to współczesna budowla. Wisznicach 5 km dalej jest zabytkowa cerkiew, która została kościołem rzym.-kat. obecnie placówka kulturalna.

PS. Jak to możliwe że na forum widać te zdjęcia. Do tej pory wstawiałem tylko linki bo nie wchodziły fotki.

Jurek S
Administrator

Wysłany: 2016-09-12, 10:41   

WojtekO napisał/a:
PS. Jak to możliwe że na forum widać te zdjęcia.

Jest taka opcja na forum, że nie wstawiam zdjecia tylko link z przyciskiem IMG i wtedy widać zdjęcie.
Ale proszę nie naduzywać tego. Chodzi o czytelność forum. Żeby nagle w temacie nie znalażło nam sie 100 zdjęć, które trzeba przewijać żeby się dokopać do końca tematu. :-P

Naina 
Naina

Wysłany: 2016-09-12, 13:46   

Cytat:
Troszkę to nie fair tak korupcyjnie podchodzić do wypadów. Artur, Jurek, Jacek i Krzysiek nakreślili parę słów, a reszta?
Korupcyjnie? Mam czuć się przekupiona? ;-) Uwaga piszę: Było git, git GIT!!! Jurku taka ma prywatna prośba dot. banicji Kolegi Artura - pozwól mu jeszcze kręcić z nami :-> Taki sympatyczny Chłopak z niego jest :-) Jak dla mnie jeden z najlepszych wyjazdów, bo taki na luzie z humorem i w świetne miejsce, bo bardzo mi się tam podobała :-D Dzięki Wszystkim za wszystko. To pisałam ja-Nina z Lublina

Aika 

Wysłany: 2016-09-12, 14:28   

WojtekO napisał/a:

PS. Może się czepiam. Troszkę to nie fair tak korupcyjnie podchodzić do wypadów. Artur, Jurek, Jacek i Krzysiek nakreślili parę słów, a reszta? Wzięli pojechali i nic nie napisali ani dobrze, ani źle :-P .

Wojciechu, nie zrozumiałam tego wpisu, nie wiem co dla Ciebie znaczy korupcyjnie :-/

Wyjazd był super udany, rzeczywiście chyba najlepszy :lol: Dzięki za świetną atmosferę, super humory i ognisko... chcę JESZCZE !!!!! Tylko z MAKSIMUM :-) :mrgreen: do następnego :-)

WojtekO 
Administrator

Wysłany: 2016-09-12, 15:19   

Naina i Aika w końcu coś napisały – zwracam honor częściowo bo za mało :-P ;). A reszta uczestników? Coś czuję, że się działo i reszta nabrała wody w usta :-P Teraz za banitów trzeba się wstawiać :-P
Ostatnio zmieniony przez WojtekO 2016-09-12, 15:49, w całości zmieniany 1 raz  

Jurek S
Administrator

Wysłany: 2016-09-12, 15:29   

WojtekO napisał/a:
Naina i Aika w końcu coś napisały – zwracam honor częściowo bo za mało ;). A reszta uczestników? Coś czuję, że się działo i reszta nabrała wody w usta :-P Teraz za banitów trzeba się wstawiać :-P

Wojciechu teraz tak łatwo z tej korupcji ;-) się nie wykręcisz. :-P A tak w ogóle to trzeba dać ludziom wolność wypowiedzi w swoim czasie :!:

WojtekO 
Administrator

Wysłany: 2016-09-12, 15:54   

Jurek S napisał/a:
Wojciechu teraz tak łatwo z tej korupcji ;-) się nie wykręcisz :-P
Jestem dyslektykiem bez panierów :-P Miała być konsumpcja a wysła kortupcaj sorki korupcja :-P a i tak z tortem się kojarzy :-P

Naina 
Naina

Wysłany: 2016-09-12, 16:01   

Cytat:
Miała być konsumpcja a wysła kortupcaj sorki korupcja :-P
Była konsumpcja, a i owszem :mrgreen: Chłopaki u Pana załatwili kiełbę, a wcześniej był superaśny obiad z dwoma zupkami do wyboru. O torcie nie wspomnę. A banicja Kolegi wiąże się zapewne z tym,że żadna z nas mu nie odmówiła :-D Wszystkie nas obtańcował :mrgreen:

WojtekO 
Administrator

Wysłany: 2016-09-12, 16:05   

Naina napisał/a:
Wszystkie nas obtańcował :mrgreen:
Zuch chłopak ten Arturek. Miał siły jeszcze, a reszta pewnie padła :-P

Anna

Wysłany: 2016-09-12, 16:05   

To piszę ja Sławek.. Dzięki wszystkim za wspaniały weekend. W załączeniu link ze zdjęciami. https://goo.gl/photos/4yNvPa4zAcdktgTZ6.
Do zobaczenia wkrótce :-D :-D :-D

piotrf 
Kali, prawie wykluczony

Wysłany: 2016-09-12, 16:08   

Naina napisał/a:
załatwili kiełbę

Naina napisał/a:
superaśny obiad

Naina napisał/a:
z dwoma zupkami do wyboru

Naina napisał/a:
O torcie nie wspomnę

Taaaaaak... Nie dość, że śpiochy to pasibrzuchy na dokładkę...

P.S. Dobrze widzę, że jakby jakby mniej piachu widzę? Pomiędzy Ostrowem a Bobrówką?

P.S. 2. A Marek stawia... Herbatę stawia przy następnym spotkaniu. O!

P.S. 3. Hmmm. Cień by wskazywał, że w grodzie octu i musztardy tek ze dwie godzinki przed nami byliście...

Paweł 

Wysłany: 2016-09-12, 17:33   

ciekawy wyjazd, szkoda ze nie mozna pogodzic wszystkiego naraz,tyle nieodkrytych miejsc , nastraja pozytywnie.pozdrawiam uczestnikow wyprawy

Jurek S
Administrator

Wysłany: 2016-09-12, 18:20   

Anna napisał/a:
To piszę ja Sławek.. Dzięki wszystkim za wspaniały weekend. W załączeniu link ze zdjęciami. https://goo.gl/photos/4yNvPa4zAcdktgTZ6.
Do zobaczenia wkrótce :-D :-D :-D

Ech, pięknie było :-D

Odpowiedz do tematu